fbpx

Çmimi 74,870 

  • Sipërfaqja totale91.31 m2
  • Sipërfaqja neto77.43 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.88 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati7
  • OrientimiPerëndim

Apartament 2+1 me një ndarje perfekte midis zonës së ditës dhe asaj të natës. Vjen me të gjitha komoditetet si dy dhoma gjumi, dy tualete, dhome ndenje dhe ngrënie dhe ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 4Katin 3Katin 1

Ndrysho katin