fbpx

Çmimi 55,070 

  • Sipërfaqja totale67.16 m2
  • Sipërfaqja neto56.95 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.21 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati7
  • OrientimiPerëndim

Apartament 1+1 me një pozicion shumë të favorshëm, në katin e fundit të godinës 5. I organizuar me një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient gatimi dhe ndenje shumë komode.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 5Katin 4Katin 3Katin 2Katin 1

Ndrysho katin