fbpx

Çmimi 55,210 

  • Sipërfaqja totale67.34 m2
  • Sipërfaqja neto57.10 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.24 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati7
  • OrientimiPerëndim

Apartament 1+1 për shitje në objektin 5 të banimit në Univers City. Një apartament modern me super organizim që ofron komoditet, në një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, tualet, dhomë gjumi dhe ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 3Katin 2Katin 1

Ndrysho katin