fbpx

Çmimi 48,590 

  • Sipërfaqja totale60.73 m2
  • Sipërfaqja neto51.50 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.23 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati7
  • OrientimiVeri

Apartament 1+1 në shitje në projektin Univers City me organizim shumë të mirë. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, një dhomë gjumi e bollshme, tualet dhe një ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 4Katin 3Katin 2

Ndrysho katin