fbpx

Çmimi 55,070 

  • Sipërfaqja totale67.16 m2
  • Sipërfaqja neto56.95 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.21 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati2
  • OrientimiLindje

Apartament 1+1 në projektin Univers City. Një apartament me planimetri shumë të rregullt dhe praktike, duke ofruar mundësinë për një jetesë të mirë dhe të rehatshme. Apartamenti është i organizuar nga një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient gatimi dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 4Katin 1

Ndrysho katin