fbpx

Çmimi 86,060 

  • Sipërfaqja totale104.96 m2
  • Sipërfaqja neto89.00 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.96 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati2
  • OrientimiVeri-Lindje

Apartament 2+1 tek Univers City. Një nga apartamentet më të bollshme në këtë Godinë, me orientim nga Veriu. I organizuar me dy dhoma gjumi të bollshme, dy tualete dhe një ambient për gatimin dhe ndenjen.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5

Ndrysho katin