fbpx

Çmimi 51,560 

  • Sipërfaqja totale64.46 m2
  • Sipërfaqja neto54.66 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.80 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati2
  • OrientimiVeri

Apartament 1+1 në katin e dytë tek Univers City. Apartamenti është me orientim nga Veriu, i organizuar me një dhome gjumi, një tualet, një ambient gatimi dhe ndenje, si dhe një ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 4Katin 1

Ndrysho katin