fbpx

Çmimi 75,770 

  • Sipërfaqja totale92.41 m2
  • Sipërfaqja neto78.36 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.05 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati3
  • OrientimiVeri-Lindje

Apartament 2+1 në shitje në Univers City me orientim nga Veriu. Apartamenti është I organizuar në mënyrë moderne për të ofruar komoditet dhe prakticitet. Organizohet nga një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 4

Ndrysho katin