fbpx

Çmimi 75,770 

  • Sipërfaqja totale92.41 m2
  • Sipërfaqja neto78.36 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.05 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati4
  • OrientimiVeri-Lindje

Apartament 2+1 tek Univers City, me një super organizim dhe vendodhje. I përbërë nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient për gatim dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 3

Ndrysho katin