fbpx

Çmimi 73,904 

  • Sipërfaqja totale93.55 m2
  • Sipërfaqja neto79.33 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.22 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati5
  • OrientimiPerëndim

Apartamenti 2+1 për shitje në projektin Univers City, ndodhet në katin e pestë të Godinës 5. Apartamenti është me pamje nga brenda godinës. I organizuar nga një ambient dite për gatim/ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 2Katin 1

Ndrysho katin