fbpx

Çmimi 55,070 

  • Sipërfaqja totale67.16 m2
  • Sipërfaqja neto56.95 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.21 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati6
  • OrientimiLindje

Apartament 1+1 tek Univers City. I përbërë nga një dhomë gjumi, tualet, ambient ndenje dhe gatimi dhe një ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 3Katin 1

Ndrysho katin