fbpx

Çmimi 88,113 

  • Sipërfaqja totale91.31 m2
  • Sipërfaqja neto77.43 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.88 m2
  • Verandë32.29 m2
  • Tipologjia2+1
  • OrientimiLindje

Apartament 2+1 tek Univers City. Apartamenti ndodhet ne katin 0 të Godinës 5, pozicioni i apartamentit ofron mundësinë për të shijuar hapësirën dhe privatësinë nëpërmjet verandës së shtëpisë. Apartamenti është i organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient për gatim/ndenje.

Ndrysho katin