fbpx

Çmimi 73,904 

  • Sipërfaqja totale93.55 m2
  • Sipërfaqja neto79.33 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.22 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati2
  • OrientimiPerëndim

Apartament 2+1 me pamje nga brenda kompleksit të Godinës 5, tek Univers City. Shtëpia është e organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient dite për gatim dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 5Katin 4Katin 3Katin 1

Ndrysho katin