fbpx

Çmimi 47,976 

  • Sipërfaqja totale60.73 m2
  • Sipërfaqja neto51.50 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.23 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati2
  • OrientimiJug

Apartament 1+1 në kompleksin Univers City. I organizuar me një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient gatimi dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 4Katin 1

Ndrysho katin