fbpx

Çmimi 78,099 

  • Sipërfaqja totale98.86 m2
  • Sipërfaqja neto83.83 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.03 m2
  • Tipologjia3+1
  • Kati2
  • OrientimiVeri

Apartament 3+1 për shitje tek Univers City. Me pamje nga brenda godinës. Apartamenti është i organizuar nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient i përbashkët gatimi dhe ndenje. Një apartament mjaft praktik dhe komod i cili ofron një jetesë shumë të rehatshme.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 6Katin 4Katin 3Katin 1

Ndrysho katin