fbpx

Çmimi 73,904 

  • Sipërfaqja totale93.55 m2
  • Sipërfaqja neto79.33 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.22 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati3
  • OrientimiPerëndim

Apartament 2+1 në shitje tek Univers City, i mirëorganizuar dhe tepër komod. Apartamenti është me pamje nga brenda godinës, me dy dhoma gjumi të bollshme dhe një ambient dite

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 5Katin 4Katin 2Katin 1

Ndrysho katin