fbpx

Çmimi 78,115 

  • Sipërfaqja totale98.86 m2
  • Sipërfaqja neto83.83 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.03 m2
  • Tipologjia3+1
  • Kati3
  • OrientimiVeri

Apartament 3+1 për shitje në projektin Univers City. Një apartament i bollshëm për familjen tuaj, i organizuar nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi/ndenje me akses në ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 6Katin 4Katin 2Katin 1

Ndrysho katin