fbpx

Çmimi 55,070 

  • Sipërfaqja totale67.16 m2
  • Sipërfaqja neto56.95 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.21 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati4
  • OrientimiLindje

Apartament 1+1 me një pozicion shumë të favorshëm. I organizuar me një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient gatimi dhe ndenje shumë komode.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 5Katin 3Katin 1

Ndrysho katin