fbpx

Çmimi 55,210 

  • Sipërfaqja totale67.34 m2
  • Sipërfaqja neto57.10 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.24 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati4
  • OrientimiLindje

Apartament 1+1 për shitje në projektin Univers City. Është i organizuar me një ambient gatimi dhe ndenje, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti është me orientim nga Lindja.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 2

Ndrysho katin