fbpx

Çmimi 53,250 

  • Sipërfaqja totale64.94 m2
  • Sipërfaqja neto55.07 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.87 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati5
  • OrientimiJug

Apartament 1+1 për shitje në projektin Univers City. Është i organizuar me një ambient gatimi dhe ndenje, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti është me orientim nga Jugu.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 2Katin 7Katin 6Katin 4Katin 3Katin 1

Ndrysho katin