fbpx

Çmimi 53,250 

  • Sipërfaqja totale64.94 m2
  • Sipërfaqja neto55.07 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.87 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati7
  • OrientimiJug

Apartamenti 1+1 për shitje tek Univers City. Apartamenti përbëhet nga një tualet, një dhomë gjumi dhe një ambient gatimi dhe ndenje me dalje në ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 2Katin 6Katin 5Katin 4Katin 3Katin 1

Ndrysho katin