fbpx

Çmimi 70,479 

  • Sipërfaqja totale85.95 m2
  • Sipërfaqja neto75.52 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.43 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati1
  • OrientimiPerendim

Apartament 2+1 me hapësira tërësisht të shfrytëzueshme dhe funksionale, ka një organizim prej një dhome ndenje dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon në dhomën e gjumit.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8

Ndrysho katin