fbpx

Çmimi 57,252 

  • Sipërfaqja totale69.82 m2
  • Sipërfaqja neto61.35 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.47 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati2
  • OrientimiLindje

Apartament 1+1 për shitje në objektin 3 të banimit në Univers City. Një apartament modern me super organizim që ofron komoditet, me një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, një tualet, një dhomë gjumi dhe ballkon të pozicionuar në qendër të shtëpisë

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 3Katin 4

Ndrysho katin