fbpx

Çmimi 80,622 

  • Sipërfaqja totale98.32 m2
  • Sipërfaqja neto86.39 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.93 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati3
  • OrientimiLindje

Apartament 2+1 tek Univers City me orientim Jug-Lindje. Një apartament që ofron ë, një ballkon praktik në dhomën e ndenjes dhe një ballkon i vogël në dhomën kryesore të gjumit. Apartamenti është i përbërë nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi/ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 6Katin 1Katin 2

Ndrysho katin