fbpx

Çmimi 73,513 

  • Sipërfaqja totale89.65 m2
  • Sipërfaqja neto78.77 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.88 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati3
  • OrientimiPerendim

Apartamenti 2+1 ne katin e 3 të Godinës 3. Me orientim Veri-Perëndim-Jug, është i organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete, ku një prej tyre është më dritare, si dhe me një ambient dite, ku është pjesa e dhomës së ndenjes dhe kuzhina.

Ndrysho katin