fbpx

Çmimi 57,252 

  • Sipërfaqja totale69.82 m2
  • Sipërfaqja neto61.35 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.47 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati3
  • OrientimiLindje

Apartament 1+1 në shitje tek Univers City. Me orientim Jug-Lindje, me një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient dite. Apartamenti ka një ballkon të bollshëm dhe praktik në qendër të shtëpisë.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 4Katin 2

Ndrysho katin