fbpx

Çmimi 76,415 

 • Sipërfaqja totale93.19 m2
 • Sipërfaqja neto81.88 m2
 • Sipërfaqja e përbashkët11.31 m2
 • Tipologjia2+1
 • Kati4
 • OrientimiPerendim

Apartamenti 2+1 në kompleksin Univers City. Apartamenti është i organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi dhe ndenje. Me orientim Veri-Perëndim.

Harta e katit

Ndrysho katin

3-min

NDËRTUESI

Progeen shpk është një shoqëri ndërtimi e themeluar në vitin 2013 e cila kryen veprimtarinë e saj si investitore në tregun e godinave të banimit por edhe si kontraktore e përgjithshme me referenca të shkëlqyera punësh për shoqëri e organizata ndërkombëtare.

KONTAKT

Progeen shpk
shitje@progeen.com
+355 69 241 6615
+355 69 707 1246

Zyrat: Rr. Shyqyri Bërxolli,
Pallati Intercosat. Ap.36B. Tiranë / Albania”

Na kontaktoni

  Pranoj që të dhënat e mësipërme të ruhen.

  BROSHURA

  © 2022 Progeen shpk. All Rights Reserved.

  Made by BePro