fbpx

Çmimi 57,252 

  • Sipërfaqja totale69.82 m2
  • Sipërfaqja neto61.35 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.47 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati4
  • OrientimiLindje

Apartament 1+1 në kompleksin Univers City. I organizuar me një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient gatimi dhe ndenje. Apartamenti ka një ballkon në qendër të shtëpisë.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 3Katin 2

Ndrysho katin