fbpx

Çmimi 76,415 

  • Sipërfaqja totale93.19 m2
  • Sipërfaqja neto81.88 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.31 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati5
  • OrientimiPerendim

Apartament 2+1 tek Univers City. Ky apartament është i organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 4Katin 6Katin 7Katin 3

Harta e katit

Ndrysho katin