fbpx

Çmimi 76,415 

  • Sipërfaqja totale93.19 m2
  • Sipërfaqja neto81.88 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.31 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati6
  • OrientimiPerëndim

Apartamenti 2+1 tek kompleksi Univers City. Planimetri e mirë-organizuar dhe shumë e rregullt. Me dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient dite ku ndodhet kuzhina dhe dhoma e ndenjes.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 4Katin 5Katin 7Katin 3

Ndrysho katin