fbpx

Çmimi 80,622 

  • Sipërfaqja totale98.32 m2
  • Sipërfaqja neto86.39 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.93 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati8
  • OrientimiLindje

Apartament 2+1 për shitje në kompleksin Univers City. Ambient komod, I mirë-ndriçuar dhe i mirë-organizuar. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor që lidh derën kryesore hyrëse me dhomat e tjera. Apartamenti ka orientim nga Jug-Lindja.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 6Katin 1Katin 2Katin 3

Ndrysho katin