fbpx

Çmimi 76,415 

  • Sipërfaqja totale93.19 m2
  • Sipërfaqja neto81.88 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.31 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati8
  • OrientimiPerendim

Apartament 2+1 për shitje në kompleksin Univers City. Ambient komod, I mirë-ndriçuar dhe i mirë-organizuar. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor që lidh derën kryesore hyrëse me dhomat e tjera. Apartamenti ka orientim nga Veri- Perëndimi.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 4Katin 5Katin 6Katin 7Katin 3

Ndrysho katin