fbpx

Çmimi 70,479 

  • Sipërfaqja totale85.95 m2
  • Sipërfaqja neto75.52 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.43 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati8
  • OrientimiPerendim

Apartamenti 2+1 në kompleksin Univers City. Ambient i mirë-organizuar duke shfrytëzuar të gjithë hapësirën. Ky apartament ka një ambient gatimi/ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon me akses nga dhoma e madhe e gjumit.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 1

Ndrysho katin