fbpx

Çmimi 53,365 

  • Sipërfaqja totale65.08 m2
  • Sipërfaqja neto57.18 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët7.90 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati1
  • OrientimiLindje

Një apartament 1+1 tepër komod dhe praktik. Planimetri e rregullt e organizuar me një dhomë gjumi, një tualet dhe një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, me dalje në ballkon.

Ndrysho katin