fbpx

Çmimi 78,744 

  • Sipërfaqja totale96.03 m2
  • Sipërfaqja neto84.38 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.65 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati2
  • OrientimiLindje

Apartament 2+1 me hapësirë dhe orientim Jug-Lindje. Planimetria e rregullt e bën mjaft të thjeshtë planin e mobilimit. Apartamenti është i përbërë nga dy dhoma gjumi, dy tualete, ë, ku një ballkon i vogël ndodhet dhe në dhomën e madhe të gjumit.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 7Katin 1

Ndrysho katin