fbpx

Çmimi 78,744 

  • Sipërfaqja totale96.03 m2
  • Sipërfaqja neto84.38 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.65 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati7
  • OrientimiLindje

Apartament 2+1 për shitje në kompleksin Univers City. Ambient komod, I mirë-ndriçuar dhe i mirë-organizuar. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor që lidh derën kryesore hyrëse me dhomat e tjera. Apartamenti ka orientim nga Jug-Lindja.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 2Katin 1

Harta e katit

Ndrysho katin