fbpx

Çmimi 131,601 

  • Sipërfaqja totale160.49 m2
  • Sipërfaqja neto141.01 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët19.48 m2
  • Tipologjia3+1
  • Kati8
  • OrientimiPerendim, Veri, Lindje

Apartament 3+1 në katin e tetë tek Univers City. Një nga opsionet e pakta 3+1, ku ofrohet hapësirë e bollshme për familjen, e organizuar me tre dhoma gjumi, dy tualete, gardërobe, ambient i bollshëm për gatim dhe dhomë ndenje, si dhe ë. Ky apartament ka orientimin Veri-Perëndim-Jug-Lindje, duke bërë të mundur ndriçimin natyral gjatë gjithë ditës.

Ndrysho katin