fbpx

Çmimi 70,487 

  • Sipërfaqja totale85.96 m2
  • Sipërfaqja neto75.53 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.43 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati8
  • OrientimiPerendim

Apartament 2+1 në shitje tek Univers City. Një apartament me planimetri të rregullt dhe e mirë-organizuar. Apartamenti ka një ambient gatimi/ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim Veri-Perëndim.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 4Katin 1

Ndrysho katin