fbpx

Çmimi 82,874 

  • Sipërfaqja totale98.66 m2
  • Sipërfaqja neto86.00 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët12.66 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati8
  • OrientimiJug-Lindje

Apartament 2+1 për shitje në kompleksin Univers City. Ambient komod, I mirëndriçuar dhe i mirëorganizuar. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor që lidh derën kryesore hyrëse me dhomat e tjera. Apartamenti ka orientim nga Jug-Lindja, në anën e hyrjes në objekt dhe akses në pistat sportive.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5

Harta e katit

Ndrysho katin