fbpx

Çmimi 78,531 

  • Sipërfaqja totale93.50 m2
  • Sipërfaqja neto81.48 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët12.01 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati2
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 në shitje në Univers City me orientim nga Veri-Perëndimi. Apartamenti është I organizuar në mënyrë moderne për të ofruar komoditet dhe prakticitet. Organizohet nga një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.

Harta e katit

Ndrysho katin