fbpx

Çmimi 82,874 

  • Sipërfaqja totale98.66 m2
  • Sipërfaqja neto86.00 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët12.66 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati2
  • OrientimiJug-Lindje

Apartament 2+1 për shitje në Univers City. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe ballkon me orientim nga Jug-Lindja dhe pamje të hyrjes së objektit dhe pistave sportive.

Harta e katit

Ndrysho katin