fbpx

Çmimi 158,221 

 • Sipërfaqja totale161.45 m2
 • Sipërfaqja neto140.94 m2
 • Sipërfaqja e përbashkët20.51 m2
 • Tipologjia3+1
 • Kati5
 • OrientimiLindje, Jug-Perëndim

Apartament 3+1 në shitje në Univers City. Ofron ambiente komode për një familje të madhe. I organizuar në një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një garderobë, si dhe dy ballkone me pamje nga të dyja anët e godinës. Apartamenti ka pozicionin e favorshëm Veri-Perëndim dhe Jug-Lindje, me ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.

Harta e katit

Ndrysho katin

3-min

NDËRTUESI

Progeen shpk është një shoqëri ndërtimi e themeluar në vitin 2013 e cila kryen veprimtarinë e saj si investitore në tregun e godinave të banimit por edhe si kontraktore e përgjithshme me referenca të shkëlqyera punësh për shoqëri e organizata ndërkombëtare.

KONTAKT

Progeen shpk
shitje@progeen.com
+355 69 241 6615
+355 69 707 1246

Zyrat: Rr. Shyqyri Bërxolli,
Pallati Intercosat. Ap.36B. Tiranë / Albania”

Na kontaktoni

  Pranoj që të dhënat e mësipërme të ruhen.

  BROSHURA

  © 2022 Progeen shpk. All Rights Reserved.

  Made by BePro