fbpx

Çmimi 82,496 

  • Sipërfaqja totale103.12 m2
  • Sipërfaqja neto87.93 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.19 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati1
  • OrientimiVeri-Lindje

Apartamenti 2+1 për shitje në kompleksin Univers City. Apartament mjaft komod, me planimetri te rregullt, e organizuar me dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi/ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 7Katin 6Katin 4Katin 2

Ndrysho katin