fbpx

Çmimi 46,096 

  • Sipërfaqja totale57.62 m2
  • Sipërfaqja neto49.13 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.49 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati1
  • OrientimiVeri-Lindje

Apartament 1+1 me një planimetri të rregullt dhe të mirëorganizuar duke shfrytëzuar të gjithë hapësirën e apartamentit. E organizuar me një ambient dite me dalje në ballkon, një dhome gjumi dhe një tualet.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5

Ndrysho katin