fbpx

Çmimi 78,052 

  • Sipërfaqja totale98.80 m2
  • Sipërfaqja neto83.78 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.02 m2
  • Tipologjia3+1
  • Kati1
  • OrientimiVeri

Apartament 3+1 për shitje tek Univers City. Apartament i organizuar me tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi dhe ndenje. Ofron një mjedis të rehatshëm dhe komod për familjen tuaj.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 3Katin 2

Ndrysho katin