fbpx

Çmimi 55,210 

  • Sipërfaqja totale67.34 m2
  • Sipërfaqja neto57.10 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.24 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati1
  • OrientimiPerëndim

Apartament 1+1 në shitje në projektin Univers City. Apartamenti është i mirëorganizuar me një dhomë gjumi, një tualet dhe një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 5Katin 3Katin 2

Ndrysho katin