fbpx

Çmimi 78,744 

  • Sipërfaqja totale96.03 m2
  • Sipërfaqja neto84.38 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.65 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati1
  • OrientimiLindje

Apartament 2+1 me hapësira tërësisht të shfrytëzueshme dhe funksionale, ka një organizim prej një dhome ndenje dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Planimetri mjaft e rregullt.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 7Katin 2

Ndrysho katin