fbpx

Çmimi 74,554 

  • Sipërfaqja totale90.92 m2
  • Sipërfaqja neto79.89 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.03 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati8
  • OrientimiPerendim

Apartament 2+1 për shitje në kompleksin Univers City. Ambient komod, I mirë-ndriçuar dhe i mirë-organizuar. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor që lidh derën kryesore hyrëse me dhomat e tjera.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 3Katin 4Katin 6Katin 2

Ndrysho katin