fbpx

Çmimi 72,811 

  • Sipërfaqja totale86.68 m2
  • Sipërfaqja neto75.52 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.16 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati1
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 në shitje në Univers City. Ambient komod me hapësira të bollshme për çdo familje. Dritaret dhe ballkoni me pamje nga Parku i madh.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8

Harta e katit

Ndrysho katin