fbpx

Çmimi 101,468 

  • Sipërfaqja totale103.12 m2
  • Sipërfaqja neto87.93 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.19 m2
  • Verandë47.43 m2
  • Tipologjia2+1
  • OrientimiVeri-Lindje

Apartament 2+1 në katin 0 të Godinës 4. Është i organizuar me një ambient gatimi/ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë te bollshme me orientim nga Veri-Lindja.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 0

Ndrysho katin